O projektu

Foto Byty Sluneční stráň Mladá Boleslav

  Lokalita

 • V rámci nového projektu výstavby bytů v Mladé Boleslavi Vám nabízíme 71 bytových jednotek o dispozici 1+kk - 3+kk, které jsou umístěny v novostavbách tří bytových domů, zasazených na pozemek s jihozápadní orientací, s příjemným výhledem do údolí řeky Jizery. Bytové domy budou součástí uzavřeného rezidenčního areálu, přístupného pouze pro majitele bytů pomocí rezidenční karty.
 •   Projekt výstavby bytů Sluneční Stráň byl navržen architektem tak, aby se stal přirozenou součástí stávající lokality.  Bytové domy jsou umístěny v blízkosti centra města, vzdáleného cca 5 min. chůzí. Tato lokalita Vám nabízí bohatou přírodu v blízkém okolí a dostatečné rekreační vyžití. Nedaleko je údolí řeky Jizery, volnočasový areál Krásná Louka, přírodní pláž na břehu řeky Jizery, lesopark Radouč, památka Michalovická Putna a například i golfové hřiště v Michalovicích. Předností tohoto projektu je přítomnost vzrostlé zeleně v bezprostředním okolí bytových domů, dobrá dopravní dostupnost, nedaleké historické centrum města a veškerá občanská vybavenost v místě.
 •   Většina těchto bytů bude disponovat balkónem nebo terasou. V nabídce jsou byty o ploše od cca 28 m2 u typu bytu 1+kk až po plochu cca 99 m2 u typu bytu 3+kk. K bytům 1+kk a 2+kk náleží sklepní kóje o velikosti cca 2 m² a vyhrazené parkovací stání před domem, k  bytům 3+kk  náleží garáž umístěná v přízemí bytového domu, která není součástí kupní ceny za byt.  

 

občanská vybavenost

 •   Obyvatelé města Mladá Boleslav mají možnost v rámci volného času využívat bohatou nabídku sportovišť, mezi které patří například fotbalový a hokejový stadion, atletický stadion a krytá hala, běžecká stezka v lesoparku Štěpánka, skatepark a cyklopark. V dalších sportovních zařízeních mají možnost hrát sporty jako je např. tenis, badminton, squash, ricochet, florbal, golf a další. V Mladé Boleslavi mají obyvatelé města možnost navštívit v letních měsících koupaliště, v průběhu roku mají k dispozici nový plavecký bazén, včetně aquaparku. Areál koupaliště nabízí možnosti vyžití pro všechny věkové skupiny návštěvníků a to především ve vodě, ale i na souši.
 •   Ve statutárním městě Mladá Boleslav je zřízeno několik jeslí, mateřských školek, devět základních škol, dvě gymnázia, střední školy s různým zaměřením a vysoká škola Škoda Auto zaměřená na automobilový průmysl a ekonomiku. Ve městě působí již dlouhá léta velmi oblíbený Dům dětí a mládeže. Jedná se o neziskovou příspěvkovou organizaci zřízenou Krajským úřadem Středočeského Kraje. Město se stabilně snaží zlepšovat počty a vybavenost dětských hřišť, rekonstrukcí prošly starší hřiště, kde původní prolézačky nahradily udržované oplocené dětské koutky a sportoviště
 •    Zdravotní péče je v Mladé Boleslavi na velmi vysoké úrovní. Je zde Oblastní Klaudiánova nemocnice, soukromé Pírkovo sanatorium a dále zdravotní péče poskytovaná Poliklinikou Škoda-Auto a.s.

 

Základní standardy bytů a Technické specifikace

 • Zde máte možnost seznámit se s Postupem prodeje nemovitosti v rámci tohoto developerského projektu:

Postup_prodeje_ bytove_jednotky.pdf

 • Dále jsou zde uvedeny pravidla pro výběr Základních standardů (ZS) a realizaci Vámi požadovaných Klientských změn (KZ):

Pravidla_realizace_ZS_a_KZ 2017.pdf

 • Zde máte k dispozici soupis základních standardů k projektu

Zakladni_standardy_byty_MB.pdf

 • informace o používaném systému příček – MultiGips

popis systému MULTIGIPS.pdf